Vacature Intern begeleider

Voor de 3e Daltonschool in de Amsterdamse Pijp zoeken wij een Intern begeleider
0,6 fte – 3 dagen per week
De 3e Daltonschool Alberdingk Thijm is een openbare basisschool in de Amsterdamse wijk ‘De Pijp’. De school biedt een veilige en rustige leeromgeving. Onze focus is om samen met de leerlingen, ouders en het team te leren door middel van onderzoeken, ontdekken en ontwerpen. We hanteren in ons onderwijs de vijf kernwaarden van Dalton: samenwerken, zelfstandigheid, vrijheid en verantwoordelijkheid, reflectie en doelmatigheid/effectiviteit. Naast kwalitatief goed onderwijs biedt de 3e Daltonschool volop activiteiten op bijvoorbeeld cultureel gebied. De school telt rond de 400 leerlingen, verdeeld over 17 groepen.


We zijn per 1 augustus 2019 op zoek naar een enthousiaste, inspirerende en deskundige collega.


Wij bieden:
- een collegiaal, enthousiast en ambitieus team en een inspirerende werkomgeving.
- goede begeleiding en professionaliseringsmogelijkheden vanuit zowel de school als het bestuur.
- een school die volop in beweging en ontwikkeling is.
- samenwerking binnen de school met een andere, ervaren intern begeleider.

 

Onze nieuwe collega is:
- opgeleid en ervaren als intern begeleider.
- bij voorkeur bekend met de visie van Dalton.
- enthousiast, ambitieus, initiatiefrijk en humoristisch.
- bereid te investeren in de school en haar ontwikkeling.
- bereid om onderdeel te zijn van een betrokken team.
- goed in het samenwerken met leerkrachten, leerlingen en ouders.
- goed in observeren, signaleren, daarop actie ondernemen, verslag leggen en coachen.

 

Schoolbestuur

Onze school valt onder stichting Openbaar Onderwijs aan de Amstel. De stichting verzorgt openbaar onderwijs in Amsterdam Zuid en Centrum. Een boeiend gebied met 22 scholen die vanuit hun eigen identiteit (Dalton, ontwikkelingsgericht, Montessori, kunstmagneet) nauw met elkaar samenwerken. Alleen goed onderwijs is niet voldoende. Onze leerlingen hebben een breed en uitdagend aanbod nodig. We vormen met elkaar een dynamische organisatie waarin professionals de ruimte krijgen om zich te ontwikkelen. Onze blik is op de toekomst gericht, we leggen de lat hoog, we zijn eigenwijs en bevlogen.


Reacties (sollicitatiebrief en curriculum vitae) kunt u tot uiterlijk vrijdag 31 mei 2019 sturen naar directie@derdedalton.nl t.a.v. Maaike Sluijter (directeur). Meer informatie over de school vindt u op www.derdedalton.nl of bij de directeur via 020-6624480. De gesprekken vinden plaats in week 24.