Ons team

Directie, Administratie en Intern begeleiders 

Anna Hondius

Directeur

directie@derdedalton.nl

Eric Molenveld

Ondersteuning directie (ma, di)

e.molenveld@derdedalton.nl

Sari Tulp

Intern begeleider (ma, di, wo, do, vr)

s.tulp@derdedalton.nl

Ruth Brandwagt

Intern begeleider (ma, di, vr)

r.brandwagt@derdedalton.nl

Thea Sikkens

Administratie (ma, di, do, vr)

admini@derdedalton.nl

 

 

 

Groepsleerkrachten

Janine Koopman

Leerkracht groep 1/2b 

j.koopman@derdedalton.nl

Berend Brock

Leerkracht groep 1/2b 

b.brock@derdedalton.nl

Kelly Breedveld

Leerkracht groep 1/2c

k.breedveld@derdedalton.nl

Victor Schiering

Leerkracht groep 1/2c

v.schiering@derdedalton.nl

 

Muriel Hilderink

Leerkracht groep 3 

m.hilderink@derdedalton.nl

Sabine Jolink

Leerkracht groep 4a 

s.jolink@derdedalton.nl

Esther van Kesteren

Leerkracht groep 4a

e.vankesteren@derdedalton.nl

Sacha Schipper

Leerkracht groep 4b 

s.schipper@derdedalton.nl

 

Charlie Laan

Leerkracht groep 5 

c.laan@derdedalton.nl

 

Sylvia Balm

Leerkracht groep 6a 

s.balm@derdedalton.nl

Martie Timmermans

Leerkracht groep 6a

m.timmermans@derdedalton.nl

 

Maartje van der Kolk

Leerkracht groep 6b

m.vanderkolk@derdedalton.nl

Wilma Rientsma

Leerkracht groep 6b

w.rientsma@derdedalton.nl

Anna van Netten

Leerkracht groep 7a

a.vannetten@derdedalton.nl

Martie Timmermans

Leerkracht groep 7a

m.timmermans@derdedalton.nl

Floor de Vaan

Leerkracht groep 7b

f.devaan@derdedalton.nl

Margreet Trox

Leerkracht groep 8a

m.trox@derdedalton.nl

Martie Timmermans

Leerkracht groep 8a

m.timmermans@derdedalton.nl

Ysanne Helsdingen

Leerkracht groep 8b 

y.helsdingen@derdedalton.nl

Loek Hackman

Leerkracht groep 8b

l.hackman@derdedalton.nl

 

Vakleerkrachten, extra ondersteuning en coördinatoren

Juliette Helsdingen

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

(di, wo, do, vr)

j.helsdingen@derdedalton.nl

Inge van der Veen

Vakleerkracht bewegingsonderwijs (di)

i.vanderveen@derdedalton.nl

Mylène Ydo

Remedial teacher (di, do)

m.ydo@derdedalton.nl

TSO coördinator 

tso@derdedalton.nl

Oskar Egberts

ICT ondersteuner (di)

o.egberts@derdedalton.nl

Peter Schermer 

Conciërge 

Carry Munnik

Leerkrachtondersteuner (ma, di, do)

c.munnik@derdedalton.nl

 

Vrijwilligers 

Femke de Jongh

Bibliotheek

f.dejongh@derdedalton.nl

 

Esther Ebing

Leerkracht ondersteuner (ma, wo)

e.ebing@derdedalton.nl

 

Stagiaires 

Donna Kleene

Stagiaire Intern Begeleider

d.kleene@derdedalton.nl

Stefanie van Rijn

Stagiaire Intern Begeleider

s.vanrijn@derdedalton.nl